Suri de Almarez

Człowiek, bard

Description:
Bio:
Pochodzenie

Pochodzi z Markez, jego rodzicami był Rycerz i Bardka którzy należeli do sekretnej organizacji “Łasice” strzegącej prawowitej lini królewskiej. Po ich śmierci, wychowywała go elfia Bardka – Karen, także należąca do “Łasic”.

Suri zakochał się z wzajemnością w Adel – prawowitej następczyni tronu Markez. Niestety w wyniku intryg dworskich, żeby ochronić Suriego Adel zakęła jego bardowską naturę w lamie i wysłałą do dalekiej Valji.

Pierwsze spotkanie

Suriego spotkaliśmy na bagnach, gdzie był więziony przez jakieś bagniste gobliny. Udało nam się go odbić, razem z jego alpaką Alpaką, oraz przypadkową kobietą – Radiną – któa też była więziona na bagnach.

Wioska Lorda Faradara

Podczas zwiadu w wiosce Lorda Faradara, został pojmany. Udało mu się jednak uciec i korzystając z nieuwagi okolicznych mieszkańców, uzbrajając się w sierp i młot.

W drodze powrotnej do Idrisa, spotkał Marcusa, którego udało mu się przekonać, żeby pomógł nam w walce z jego ojcem. Kontynuując swój powró Suri natknął się na walczącego Grega, któremu starał się pomóc, ale liczba atakujących wieśniaków była zbyt duża. Pomocy udzielił im wtedy wilkołak (którym okazłał się Garet).

Powrót do Postacie | Strona Główna

Suri de Almarez

Valia asia_rudzielec asia_rudzielec