Marcus Faradar

Syn lorda Faradara

Description:
Bio:

Syn Lorda Faradara, poległ w walce z “Majestatyczną Bestią” z ruin Fastning. Ojciec go tam po nią wysłał, ale misja się nie udało.

Na zwłoki Marcusa drużyna trafiła w leżu gryfa. Garet dopilnował, żebyśmy oddali ciało Marcusa jego ojcu.

Okazało się później, że Marcus został przez swojego ojca wskrzeszony i zamieniony w wampira. Nie był z tego faktu zadowolony. Drużyna natknęła się na niego w trakcje albo zaraz po walce z Lordem Faradarem. Prim miała trochę obiekcje czy puszczać go żywego, ale ostatecznie odszedł, obiecując pomóc w walce z plagą i tajemniczym nekromantą – bo uważał, że byty takie jak on, tj. wampiry i inni nieumarli nie powinny istnieć.

Drużyna spotkała go ponownie w jaskini pod Fiolstall, gdzie sobie mieszkał, i jak twierdził, zdobywał informacje porywając i torturując kultystów zbierających się w mieście. Przy okazji miał się czym żywić Dopytać Suriego i Apuraksa, oni też tam byli. W momencie spotkania miał nawet na haku jednego dogorywającego delikwenta.

Podczas walki w katedrze we Fiolstall pomagał drużynie, został jednak zdominowany przez Nekromancką Druidkę, która poleciła mu z nami walczyć. Został przez drużynę pokonany na śmierć. Zdaje się, przez Apuraksa jakimś magicznym światłem, czy czymś takim.

Powrót do Postacie | Strona Główna

Marcus Faradar

Valia asia_rudzielec asia_rudzielec